Před pár lety mi jeden můj známý psycholog, kterého si nesmírně vážím, řekl větu o které jsem tehdy netušila, jak zásadní se pro mě stane. „To co člověk dělá, co ho baví, co ho zajímá  a láká do 12 let života, to je to opravdu ryzí. To co vystihuje jeho podstatu a to, kam ho to táhne a kam má tendenci se přirozeně směrovat.“A mě najednou bylo jasné proč dělám to co dělám.

Pořád jsem hledala „to ono“ Nejprve jsem studovala, pak jsem hodně cestovala, potom jsem „to ono“ hledala při zahraničním studiu na cestách. A potom se kolečko uzavřelo a já  jsem s našimi 3 malými dětmi opět usedla za mašiny a věděla jsem, že „to ono“ je konečně nalezeno. Na mé práci se mi líbí, že pro naše děti není imaginární. Mohou si na ni sáhnout, vidí výsledky, proces tvorby a potom i užitek, který to přináší.

Vše co vytvářím je vyrobeno s maximální precizností a péčí tak, aby se to Vám zákazníkům  nejen líbilo a přinášelo Vám to příjemný pocit a uspokojení, ale mělo to pro Vás vždy i hodnotu užitnou a dlouho a dobře Vám to sloužilo.

Pavlína Kordíková

INICIO

projekt, kterého jsem se v roce 2017 zúčastnila a získala se svou textilní dílnou 2. místo.

Pokud jste zvědaví a chcete nahlédnou alespoň na skok do mé dílny,  kde výrobky pro vás vznikají, můžete zhruba od 14 minuty a 46 sekundy ZDE.