V mé  textilní  dílně pro  Vás vytvářím    výrobky pod značkou Pocket Design – originály šité na míru. Mám ráda věci,  které jsou  pěkné a zároveň přinášejí užitek, pohodlí a komfort. Proto takové i vyrábím.  Mám ráda kvalitní a dobré materiály. Mé výrobky se vždy vyznačují perfektním zpracováním a maximální precizností jejich řemeslného provedení.  Výrobky  z mé dílny získaly  od  Asociace  regionálních  značek  certifikát a nesou  označení:

Polabí regionální produkt

Nejraději  šiji na míru, pak mám jistotu, že vše perfektně sedí.  Pod značkou Pocket Design najdete:

Dětské softshellové kalhoty a vesty

Na dětech mám ráda veselé barvy. Nejen u našich 3 dětí jsem se přesvědčila, že konfekční velikosti často nesedí. Proto  ideálně   uvádějte u kalhot obvod pasu a  délku  nohavice. Vždy  přizpůsobuji  střih  těmto mírám a tím je zaručeno, že  budou  opravdu perfektně sedět.  Pokud si nebudete při měření jisti, neváhejte volat. Padne-li vám padne do  oka nějaká nevšední  barevná kombinace,  která není v nabídce,  ráda vytvářím originální a netradiční kousky.

 Sukně z luxusních žakárových bavln

Tento jedinečný materiál mě svými vlastnostmi, vzory a technologií tkaní naprosto uchvátil. Používám ho jak na sukně  balonové tak sukně kolové nebo dlouhé splývavé. Správný střih dá vždy  danému vzoru tkaniny náležitě vyniknout a vytvoří tak neopakovatelný originál.

Toaletní a kosmetické taštičky, penálky, pouzdra

Jsou praktické a užitečné, pěkné a originální,  vždy perfektně a precizně ušité.  Jsem vždy ráda, pokud  mé výrobky nejen lahodí oku, ale přinášejí  maximální užitek.  Jejich  využití je široké.  Od  toaletek na  kosmetiku, kapsiček na drobnosti do kabelek, pouzder na dětské flétny, ozdobných boxů na krabicové kapesníky, praktické pouzdra na deštníky až třeba po pěkné barevné penálky pro děti s širokým využitím.

Bederní pásy z bambusu nebo bavlny

 

Bederní  pás  je příjemným,  elegantním ale   hlavně praktickým  doplňkem.  Zahřeje  a ochrání oblast beder před nepříjemným chladem.

A spoustu  dalších pěkných a  užitečných věcí  jako třeba  nastavitelné  obaly na knihy a diáře, boxy na kapesníky, merino nákrčníky a výrobky tvořené přímo na přání podle vašich potřeb.

S novými nápady a inspirací  se má nabídka průběžně obměňuje a  rozšiřuje. Pro inspiraci:

Fotogalerie

Těším se na Vás a na tvoření pro Vás

Pavlína Kordíková