• Od Pocket Design jsem si nakoupila věci pro děti. Také pytlíky a bambusové bederni pásy. Úžasná kvalita. Vše včas a absolutně s prozákaznickým přístupem. Vřele doporučuji!

Zuzana Andělová  výkonná ředitelka  Agender s.r.o.  www.agender.cz

 

  • Pavlu a Pocket Design jsem poznala na akci Baby Office a měla jsem možnost si na vlastní oči prohlédnout věci, které vyrábí. A byla jsem unesená . V té době jsem sháněla softshellové kalhoty pro starší dceru, ale nebyla jsem s nabídkou na trhu spokojená, takže mi přišla takříkajíc „do rány“. Stačily dvě míry, které jsem dokázala dceři vzít i já – krejčovský antitalent – a kombinaci barev jsem nechala na Pavle, jen jsem jí dala vědět, jaké barvy má Anička ráda. A do týdne jsem je měla doma a jsem z nich nadšená dodnes! Skvěle padnou, jsou prakticky nezničitelné a není snad jiný kus oblečení, který by dcera nosila tak často. Takže vřele doporučuji !!! Už dlouho taky přemýšlím, že si objednám některou z těch krásných sukní, tak se moc těším! Díky Pavlo za to, co děláte!

Kamila Pavlištová – realitní makléřka  www.qara.cz

 

  • Individuální přátelský přístup, kvalitní materiály i práce, funkčnost, nápaditost, to je Pocket Design. Objednávala jsem dětské softshellové kalhoty, bederní pásy, krátkou sukni pro sebe a malé taštičky/toaletky, vše doporučuji!!  Pro mě byl asi největší objev ten bambusový bederní pás, zimu bez něho už si nedokážu představit, je praktický a je i hezkým doplňkem. Nejsem úplně estét, ale při prohlížení vzorů látek u Pavly jsem si tu krásu vyloženě užila.  Jednoznačně doporučuji!!

Tereza Vacatová, 2 děti, podnikatelka –  MyRefresh    www.myrefresh.cz

 

  • Můj mladší syn za měsíc končí první třídu. Všechny školní akce, které se téměř výhradně odehrávají venku v přírodě a za každého počasí, absolvoval v kalhotách z Pocketdesignu. Kalhoty s ním po celý školní rok rostou a ještě nějaký čas porostou. Vydrží hooodně špíny a když už je potřeba je vyprat, jsou i bez sušičky ráno připravené na další dobrodružství. Děkuji Pavle za vyrobení kalhot do termínu odjezdu, v barvách, které ladí s bundou a taky za milé povídání o všem, co k dětem patří. Těším se, že až kalhoty dorostou, uvidíme se znovu.

Marcela Roflíková – zakladatelka Českého mindfulness institutu, lektorka, maminka 2 dětí, vytrvalostní běžkyně

www.mindfulness-institut.cz

 

  • Zamilovala jsem se do balónových sukní. Už mám tři a určitě ještě nějaká přibude. Jednu jsem si dokonce nechala ušít na vlastní svatbu na převlečení ze svatebních šatů a měla velký úspěch. Pavla střih bez problémů upravila mým potřebám – musely jsme trochu schovat bříško, které ještě šest měsíců po porodu nebylo úplně ve formě. Těším se, že vyzkouším ještě další kousky, když vidím ty krásné látky v nabídce.
Nicol Panská, pracující maminka jednoho rošťáka

  • Od Pavly máme doma už pěkných pár kousků – čelenky do vlasů, pouzdro na tužky a notebook, sukýnky pro moje malé slečny a softshalovou bunda pro nejmladší. Část výrobků jsem si koupila hotových, některé nechala šít na míru. Na první pohled mě nadchly materiály, preciznost provedení a originalita, Pavly věci jsou prostě jiné. Holky svoje oblečky milují a velmi rády je nosí. S Pavlou byla radost spolupracovat, protože je velmi milá, ochotná a má skvělé nápady.
Lucka Václavková, mamka 3 dětí, kariérová poradkyně a lektorka, lucie.vaclavkova.com

 

  • Z dílny Pocket Design máme softshelové oblečení pro děti. Když mi zboží dorazilo, naprosto mě uzemnila preciznost, s jakou je vše vymyšleno a ušito. Oblečení je nápadité a funkční. I po ročním intenzivním používání stále vypadá velice dobře a určitě poslouží i dalším dětem v rodině. Určitě jsme neobjednávali naposledy!

Marie Haklová, maminka 2 dětí, autorka krásných a promyšlených dětských her a hraček,   www.littlebears.cz

 

  • Můj syn David je hubeňour s dlouhýma nohama a sehnat na něj padnoucí kalhoty je nadlidský úkol. Do nějakých osmi let jsme to řešili kalhotami s knoflíkovou gumou v pase, ale jak byl starší, sehnat na něj hezké kalhoty bylo čím dál těžší. A když už člověk něco splašil, David z toho během pár měsíců vyrostl. Nakonec jsem si nechala ušít u Pavlíny kalhoty na míru z letního softshellu. Jejich cena byla sice vyšší, než kolik jsem byla zvyklá za oblečení pro děti platit, ale investice se mnohonásobně vyplatila. Nevím, čím to je, ale zatímco u riflí jsem žehlila na kolena záplatu za záplatou, tyhle kalhoty vydrželi zatím všechno a není to na nich ani znát. Bála jsem se, jestli je softshell pro děti příjemný materiál, ale syn mě tuto mou obavu spolehlivě vyvrátil. Jsou to jeho nejoblíbenější kalhoty a nejradši by je nosil každý den od rána do večera. Když je dám do prádla, druhý den se po nich hned shání. Vybrali jsme decentní barevnou variantu – šedá pouze se zelenými akcenty, takže v nich klidně může chodit i do školy. Co je ale úplně nejlepší – díky gumičce naspodu nohavic a délkové rezervě jsou kalhoty už rok a půl pořád dost dlouhé a ještě chvíli s ním myslím porostou.

Hana Konečná, maminka 2 dětí, autorka krásných a originálních šperků  – www.zirafka.cz

 

  • Vřele doporučuji práci paní Kordíkové. Ušila mi pro dcerku nepromokavé kalhoty - ten typ bez zateplení, které od jara do podzimu využijete při nepřízni počasí. Malé sedí skvěle, i když jsem míry dávala od oka já sama a byly ušité velice rychle. Materiály, reflexní prvky a zpracování je moc hezké, že je Rozárka moc ráda nosí. Děkujeme a určitě si objednáme větší velikost. 

Dita Mikysková, maminka 2 dětí, specialista marketingu VERTI s.r.o.

 

  • Od Pocketdesignu máme již několikery kalhoty a bundičku. Vše má krásně precizně a důmyslně vyřešené detaily. Ačkoli děti jsou úplně mimo konfekční velikosti, Pavle se vždy podařilo dětem oblečení ušít tak, aby s nimi rostlo několik sezón. Šije z kvalitních materiálů, takže oblečení i přes nonstop outdoorové namáhání 2 divochy vypadá stále skvěle a nemusím pořizovat další. A co na Pavle velmi oceňuji je schopnost krásně zkombinovat barvy. Pohled na děti v tak krásně veselém oblečení mi denně zvedá náladu.

Tereza Vojancová, maminka, děti 4,5 a 2 roky

 

 

Certifikát Asociace regionálních značek